O firmie

Nasza firma stanowi nowoczesny sklep medyczny, który nieprzerwanie analizuje zapotrzebowanie rynku medycznego. Sprzedajemy postępowy i niezawodny sprzęt. Najważniejszym celem, jaki objęliśmy w naszej działalności jest troska o dobro naszego klienta.

Pragniemy, aby każdy, kto nas odwiedzi poczuł się otoczony najlepszą indywidualną obsługą! Indywidualne traktowanie klienta daje nam możliwość dostrzeżenia wszystkich potrzeb oraz oczekiwań w stosunku do produktu, który jest niezbędny dla osoby, mającej problemy zdrowotne. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zaoferować najlepsze produkty, które doskonale będą spełniać swoje zadanie i służyć w życiu codziennym.

Jeżeli szukasz fachowej obsługi i rzetelnej informacji na temat sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i sportowego zgłoś się do nas!

Misją naszej firmy jest profesjonalna i rzetelna obsługa. Pragniemy pomagać osobom chorym i niepełnosprawnym w doborze i zakupie sprzętu, który ułatwi codzienne życie oraz pozwoli pokonywać bariery architektoniczne, a także pomóc w powrocie do zdrowia.

Naszym celem jest dbanie o zdrowie i troska o naszych klientów, a także dobranie najskuteczniejszych rozwiązań w zakresie leczenia, profilaktyki i rehabilitacji pacjenta.


Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas jest największym źródłem dobrego samopoczucia.

Marie von Ebner-Eschenbach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu udzielenia przez administratora danych osobowych odpowiedzi na przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego zapytanie/reklamację.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Medago. Sklep zaopatrzenia medycznego i ortopedycznego z siedzibą: 97-300 Piotrków Trybunalski, Targowa 2, NIP: 7722222653, REGON: 101338324.

Medago sprzęt medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij